Lepšie hospodárenie.

Širší sortiment = viac zákazníkov = viac zákaziek = lepšie hospodárenie.

 

Našu ponuku rozširujeme o značku NEXWEL. Ide o lacný kancelársky nábytok s rychlými dodacími dobami v troch prevedeniach: BUK, ČEREŠŇA, CALVADOS. V súčasnosti už je naskladnený v množstve, ktoré umožňuje jeho dodávanie v EXPRESNÝCH lehotách – do 2-3 pracovných dní.

 

Kancelársky nábytok EXNER:

• Rozšírenie dekórov pre línie EXPO+ a EXPO+ASSIST o ďalšie dva: DUB ANTRACIT a MERANO. Spolu s doterajšími: ORECH HNEDÝ a DUB SVETLÝ je tento luxusný kancelársky nábytok dodávaný už v 4 farbách.

• Línia EXACT a EXVIZIT je dodávaná v 7 dekóroch AGÁT SVETLÝ, BUK, JELŠA, ČEREŠŇA, CALVADOS, ŠEDÁ a ORECH HNEDÝ. V 4 dekóroch je ho teda možné kombinovať s kancelárskym nábytkom HOBIS.

 

Posilnenie rád luxusného kancelárskeho nábytku a zaradenie lacnej značky výrazne rozširuje sortiment = predpoklad viac zákaziek = lepšie hospodárenie.

 

Kompletný sortiment značiek kancelárskeho nábytku (vzostupne podľa kvality):

- Kancelársky nábytok NEXWEL

- Kancelársky nábytok HOBIS

- Kancelársky nábytok EXNER

 


Uľahčenie spolupráce.

Tento WEB bol vytvorený za účelom odstránenia bariér v komunikácii medzi Vami – predajcami kancelárskeho nábytku a nami – Vašim dodávateľom.

 

Postupne tu zhromaždíme všetky podklady, ktoré potrebujete k svojej práci s našim sortimentom, ktorého osou je najmä kancelársky nábytok značiek EXNER, HOBIS a NEXWEL a kancelárske stoličky OFFICE PRO.

 

Nájdete tu katalógy v elektronickej podobe, cenníky, certifikáty, knižnice prvkov vo formáte pre grafický softvér ARCON, umožňujúci vytvárať jednoduché a rýchle návrhy kancelárií, ale aj vo formáte pre CAD programy. Ďalej informácie o prebiehajúcich akciách, informácie o ľubovoľných zmenách…

 

Na základe Vašich požiadaviek doplníme čokoľvek, čo budete potrebovať, aby ste mohli efektívne uspokojiť zákazníka.

 

Pripravili sme pre Vás množstvo noviniek, ktoré by mali výrazne pomôcť zlepšiť Vašu konkurencieschopnosť a Vaše hospodárenie.