Zmeny na stoličkách Calypso 2021

Rádi by sme vás informovali o avizovaných zmenách CALYPSO, ktoré sa uskutočnia v tomto roku. Väčšina týchto zmien už bola prezentovaná na poslednéj porade vo fabrike.

1. Nové podrúčky - to bola veľká anabáza. Výrobca podrúčiek nezvláda ďalej podrúčky pre nás vyrábať, pretože je zahltený výrobou dielcov pre vlastné potreby. Pôvodne chceli tieto podrúčky nahradiť úplne iným typom - celé čierne a tvarovo odlišné - ale to neprešlo, pretože CALYPSO by potom nevyzeralo tak, ako ho prezentujeme. Nakoniec sa vybrala podrúčka podobná pôvodnej viď. obrázok. Podrúčky sa líšia iba ľahkým rozdielom v odtieni a štruktúre striebornej časti a tvarom lakťovej opierky. Obe tieto veci sú dizajnovo zanedbateľné, takže bez problémov použiteľné. (Obrázky sú v prílohe) Akurát sa musí nechať urobiť nová forma spodnej, čiernej časti opierok rúk, ktorá slúži na uchytenie podrúčky k sedáku. Tvar tejto časti, ktorú nový dodávateľ vyrába nemožno použiť, pretože má iný uhol a inú rozteč dier. Cena týchto podrúčok je tiež vyššia, než bola tá pôvodná ale nie o toľko ako tie posledne nakúpené.

2. Nová látka na sedáku - Na sedák sa vybrala nová látka, ktorá nie je tak štruktúrovaná. Kvalita a trvanlivosť sa nelíši len to pôsobí luxusnejším dojmom a zbavíme sa tak tých dier v látke sedadla, v ktorých sa po čase začne držať bordel a zle sa odtiaľ dostáva. Celkovo to jednoducho pôsobí lepšie viď. obrázok