Stoly CROSS – pracovná doska a priečka (DTD), nohy (kov).

Pracovné dosky

Pracovná doska stola má hrúbku 25 mm a je olepená 2mm ABS hranou, ktorá stoly chráni pred poškodením. O káble od PC či stolovej lampy sa postará praktická priechodka, ktorá káble jednoducho zvedie pod dosku, kde si s nimi poradia šikovne skonštruované držiaky. Je možné objednať stoly aj bez priechodky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.


Podnože

Moderné kovové nohy vás oslovia moderným dizajnom a funkčnosťou. Káble vášho počítača a ďalšej elektroniky, zvedené pod pracovnú dosku, šikovne ukryje plastový kryt nohy, ktorým je možné káble viesť až k podlahe. Nohy sú vybavené výškovo nastaviteľnou rektifikáciou v rozsahu 1,5 cm. Stabilitu stola zaisťuje priečka, ktorá spája obe nohy stola. Je vyrobená z plnej, 18mm hrubej dosky.


Na výber máte dva dizajnovo odlišné typy nôh v dvoch farbách - čiernej a sivej. Plastová výplň je vo farbe antracit.


Montáž

Spojovací systém je súčasťou každého prvku. Stoly dodávame demontované v niekoľkých samostatných, bezpečne zabalených balíkoch. Súčasťou každého balenia je prehľadný montážny návod.


Kancelárske stoly CROSS