Stoly FLEX – pracovná doska (DTD), nohy a priečka (kov).

Pracovné dosky

Pracovná doska stola má hrúbku 25 mm a je olepená 2mm ABS hranou, ktorá stoly chráni pred poškodením. O káble od PC či stolovej lampy sa postará praktická priechodka, ktorá káble jednoducho zvedie pod dosku, kde si s nimi poradia šikovne skonštruované držiaky. Je možné objednať stoly aj bez priechodky. Konštrukcia stolov spĺňa vysoké nároky na kvalitu a ergonómiu (ČSN EN 527-1) a zodpovedá tak normám ČSN EN 527-2, ČSN EN 527-3, ČSN 910001 a ČSN 910100.


Podnože

Moderné kovové nohy vás oslovia moderným dizajnom a funkčnosťou. Prepojené sú teleskopickým káblovým kanálom, vďaka ktorému je stôl dokonale stabilný aj bez pracovnej dosky. Okrem toho slúži kanál aj ako elegantný úkryt pre vedenie všetkej kabeláže vášho PC, ktorá je potom pod plastovým krytom kovovej nohy zvedená k podlahe. Nohy sú vybavené výškovo nastaviteľnou rektifikáciou v rozsahu 1,5 cm.


Na výber máte dva dizajnovo odlišné typy nôh v dvoch farbách - čiernej a sivej. Plastová výplň je vo farbe antracit.


Montáž

Spojovací systém je súčasťou každého prvku. Stoly dodávame demontované v niekoľkých samostatných, bezpečne zabalených balíkoch. Súčasťou každého balenia je prehľadný montážny návod.


Kancelárske stoly FLEX